Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biurka dla dzieci i dorosłych

Biurko to już integralna część wyposażenia naszych domów i mieszkań. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę kolorów i konstrukcji. Biurka znaleźć można w dziele mebli dziecięcych w kategorii biurka dla dzieci. W kategorii biurek dziecięcych znaleźć można jeszcze podkategoriębiurka mobilne, czyli biurka z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu. Biurka dla dorosłych znajdują się w dziale biuro w kategorii biurka komputerowe, która z kolei podzielona jest na biurka narożne i biurka z litego drewna. W każdym wypadku w naszej ofercie znajduje się szereg biurek różnych, nawet wielofunkcyjnych, konstrukcji. 

Niezastąpione biurko dziecięce

Powoli zbliża się początek nowego roku szkolnego, a biurko jak wiadomo jest niezastąpionym towarzyszem każdego ucznia czy studenta, zwłaszcza pierwszoklasisty. Biurka po prostu nie może zabraknąć w pokoju dziecięcym ucznia czy uczennicy. Do dyspozycji mamy kompletne zestawy do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, lub biurka jako pojedyncze elementy. Wszystkie biurka z naszej oferty mają wysokość w zakresie polecanym dla zdrowego rozwoju dziecka. Materiałem do produkcji biurek są płyty laminowane, płyty MDF lud naturalne drewno. Standardem jest wysuwana półka na klawiaturę komputera. Oferujemy klasyczne biurka i bardzo popularne biurka z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu. Renomowani producenci z Europy zachodniej są gwarantami wysokiej jakości przez nas oferowanych biurek. Pod kątem kolorystyki mamy do dyspozycji biurka w kolorach typowych dla dziewcząt i dla chłopców. Oczywiście wybierać można również z modeli o neutralnej kolorystyce odpowiedniej do pokoi dziecięcych rodzeństwa płci przeciwnych.
Na pierwszym zdjęciu przedstawiamy kolekcję Nixon przeznaczoną dla dzieci i młodzieży, ale dzięki zastosowaniu nowoczesnego designu można regał, kontener i biurko wykorzystać do aranżacji domowego gabinetu osoby dorosłej. Praktyczny zestaw tworzy komfortowe miejsce pracy w dowolnym wnętrzu. Mobilny kontener można w razie potrzeby w bardzo prosty sposób przesunąć w dowolne miejsce, co doceniają zarówno dzieci jak i dorośli. Na drugim z dołączonych zdjęć przedstawiamy biurko Baru z możliwością regulacji. Zestaw krzesła i biurka z możliwością ustawiania wysokości i kąta nachylenia blatu, zapewniającą prawidłowe ustawienie w zależności od aktualnego wzrostu dziecka. Zestaw przeznaczony dla chłopców, ale do dyspozycji jest również zestaw z kolorystyką dostosowaną dla dziewcząt.

 

Biurka dla dorosłych

Wielu z nas ma możliwość pracy z domu. Korzystając z możliwości pracy w przyjaznym domowym środowisku potrzebujemy stworzyć równie komfortowe warunki pracy jak w biurze. Nie stanowi to większego problemu z szeroką ofertą biurek różnych konstrukcji i wyglądów, wykonanych z wielu różnych materiałów. Na pierwszym zdjęciu przedstawiamy biurko Bik 02 dla zwolenników litego drewna i stylu rustykalnego. Biurko wykonane z drewna sosnowego i pomimo rustykalnego, masywnego wyglądu, zachowujące klasyczne rozmiary i nadające się nawet do małych pomieszczeń. Do stworzenia miejsca pracy na przykład w salonie idealnie nadają się biurka narożne. Na kolejnym zdjęciu przedstawiamy biurko Moving 9830BUAN takiej właśnie konstrukcji. Oferuje ono wiele miejsc do przechowywania i pozwala na maksymalne wykorzystanie minimalnej przestrzeni.

 

Oferta naszego sklepu obejmuje produkty francuskich i niemieckich producentów od najprostszych i najtańszych konstrukcji, przez nowoczesne i wielofunkcyjne aż po ekskluzywne i luksusowe.