ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biblioteczka Ted-Lily

Producent: DME - S
Kod: FR0021
395 zł
Przybliżony czas dostawy:
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 100 cm
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 30 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały z rysunkiem
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Meble dla dzieci - biblioteczka Ted-Lily

Biblioteczka ze swoimi wymiarami przede wszystkim skupia się na wyposażeniu wnętrza przeznaczonego dla najmłodszych dzieci. Francuski producent nie tylko rozmiarami pamiętał o najmłodszych dziecich ale również designem,który jest typowo dziecięcą propozycją. W tym przypadku designowi towarzyszy postać misia. Kup dzieciom "naprawdę" dziecięce meble !!! Będą czuły się naprawdę przyjemnie.

 

Meble dla dzieci w zestawie

Komoda dla dzieci oraz biblioteczka są jednymi z wielu elementów kolekcji Ted-Lily,która dodatkowo oferuje stoliczek z krzesełkami lub ławkę z miejscem do przechowywania. Wszystkie elementy mogą być także połączone do ładnego zestawu , który jest oferowany pod nazwą meble dla dzieci Ted - Lily.

 

Producent do produkcji zastosował laminowaną płytę, która jest łatwa do utrzymania w czystości, a powierzchnia jest zmywalna. Jako sprzedawcy już od wielu lat oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Lucien Demeyere,która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmiania metody produkcji oraz wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne designy.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca.Od tego momentu zaczęto stosować materiały takie jak laminowana płyta.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie