Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Białe meble do salonu

Dla miłośników białych mebli przygotowaliśmy szeroką gamę przeróżnych projektów i konstrukcji. Biały kolor nadaje się w zasadzie do każdego wnętrza, od pokoju dziecięcego przez sypialnie, aż po salony. Białe meble do salonu, to z reguły nowoczesny, ponadczasowy design. Co mamy do zaoferowania do wyposażenia wnętrza, z którego korzystają wszyscy członkowie rodziny?

 

 

Biały kolor w salonie to ostatnio popularne i modne rozwiązanie

Jak już wspomnieliśmy biały kolor jest charakterystyczny dla nowoczesnych designów. Często spotykaną kombinacją jest kolor biały ze szkłem lub elementami metalowymi. Do bardzo popularnych kolekcji w tej kategorii należy kolekcja Ceram francuskiego producenta. Proste linie i bardzo efektowny wygląd na pewną znajdą swoich zwolenników i praktyczne zastosowanie. Biały kolor idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, ponieważ optycznie powiększa wnętrza. Oczywiście większe pomieszczenia również nie stanowią problemu. Wystarczy odpowiednio uzupełnić przestrzeń meblami typu komoda lub regał. Krótko mówiąc biały kolor znajdzie zastosowanie wszędzie.

 

   

 

Pierwsze zdjęcie przedstawia projekt przestronnego salonu. Meble ustawione równomiernie po całym pokoju z obszerną komodą i płynnym połączeniem z jadalnią wyposażoną meblami tej samej kolekcji. Kolejne zdjęcie przedstawia projekt salonu realizowany na znacznie mniejszej przestrzeni. Dominującym elementem wyposażenia jest meblościanka RTV z dostateczną ilością miejsc do przechowywania. Wnętrze dopełnione ławą z tej samej kolekcji. Proste rozwiązanie, kiedy za pomocą jedynych dwu mebli uzyskujemy minimalistycznie wyposażony, lecz bardzo praktyczny i elegancki salon.

 

 

Białe meble mają swój styl

By udowodnić, że biały kolor to naprawdę uniwersalny kolor, zaprezentujemy projekt salonu w identycznym kolorze białym, ale tym razem dla klientów bardziej konserwatywnych w swoich upodobaniach, czyli w stylu rustykalnym. Podobnie jak w poprzednim wypadku, również kolekcja Victoria jest dziełem francuskiego producenta. W odróżnieniu od nowoczesnego designu kolekcji Ceram, w kolekcji Victoria producent wykorzystał, inspirowany francuską kulturą i historią, popularny design "provence". Oferta zestawów i pojedynczych elementów jest naprawdę szeroka.

 

   

 

W kolekcji Victoria znajdziemy elementy do wyposażenia salonu w śnieżnobiałym wykonaniu lub jasno szarym odcieniu. Pomimo wyraźnego rustykalnego stylu podkreślonego mosiężnymi uchwytami, meble nie posiadają typowej masywności mebli rustykalnych i z sukcesem mogą być wykorzystane również w mniejszych pomieszczeniach. Mamy nadzieję, że ten artykuł stanie się dla Państwa źródłem inspiracji i znajdą Państwo coś dla siebie w naszej szerokiej ofercie.